Pielgrzymka do Lwowa

Opera we Lwowie

Pielgrzymka do Lwowa: 27 - 29 kwietnia 2018

1 DZIEŃ:

• wyjazd z Słomnik (proponowana godz. 6:00)
  • przejazd przez granicę polsko-ukraińską Medyka – Szeginie
  • przejazd do Krysowic – sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej (zwiedzanie kaplicy zamkowej rodu Stadnickich)
  • przejazd do Lwowa – Stare Miasto: kamienica królewska, pomnik Adama Mickiewicza, obiad
  • zakwaterowanie w hotelu,
  • Opera Lwowska – zwiedzanie i udział w spektaklu,
  • kolacja i nocleg

2 DZIEŃ:

• śniadanie
  • wizyta w Katedrze Turyzmu Lwowskiego Uniwersytetu Narodowego im. Iwana Franki – prezentacja Lwowskiej Drogi św. Jakuba Via Regia
  • Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich,
  • obiad
  • katedra grekokatolicka św. Jura, kościół św. Elżbiety
  • objazdowa wycieczka po Lwowie (dworzec główny, polska szkoła, kościół Marii Magdaleny),
  • wieczorny spacer po Starym Mieście

3 DZIEŃ:

• śniadanie
  • Msza św. w katedrze łacińskiej
  • zwiedzanie miasta: kościół Dominikanów, kościół Bernardynów, katedra ormiańska, katedra rzymskokatolicka z kaplicą Boimów, obiad
  • przejazd do Niżankowic (Ukraina) – kościół pw. św. Trójcy z płaczącą figurą Matki Bożej Fatimskiej
  • powrót do Słomnik (powrót w godzinach wieczornych ok. godz. 23:00-24:00)

W ramach pielgrzymki oferujemy cały pakiet usług obejmujący wszystko w cenie: wyżywienie, realizacja całości programu, transport liczony ze Słomnik, opłaty parkingowe i drogowe, opieka pilota, obsługa przewodników miejsca (przewodnik polskojęzyczny po Lwowie), bilety wstępu, ubezpieczenie NNW, KL i bagaż.

1. Program i cena pielgrzymki obejmuje:

a) zakwaterowanie:

2 noclegi w Hotelu George***, pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami

b) wyżywienie:

1 dzień: obiad, kolacja

2 dzień: śniadanie, obiad, kolacja

3 dzień: śniadanie, obiad

c) transport oraz opłaty parkingowe, drogowe: przewóz autokarem (standard lux: klimatyzacja, TV i DVD)

d) bilety wstępu:

– kamienica królewska – muzeum

– cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich

– katedra łacińska i ormiańska,

– kaplica Boimów

– Opera lwowska – spektakl "El amor brujo" ("Magia miłości”) /siedzenia w środkowych rzędach

e) opieka i świadczenia pilota, obsługa przewodników miejsca

f) ubezpieczenie KL (10 000 EUR), NNW (15 000 PLN) i bagaż (800 PLN) potwierdzone polisami wystawionymi przez ubezpieczyciela AXA. Kopie polis ubezpieczeniowych będą stanowić załącznik do zawartej umowy.

2. Całkowity koszt wycieczki na osobę: 490 zł

4. Kalkulacja dla grupy 50-osobowej. W przypadku mniejszej liczby osób cena jednostkowa na osobę ulegnie zmianie.

W cenę organizowanej wycieczki wliczone są wszelkie konieczne należności, w tym podatki oraz opłaty.

Uwaga:

• uczestnicy wycieczki muszą posiadać paszport (ważność min. 6 miesięcy)
  • bilety na spektakl w Operze Lwowskiej w środkowych rzędach, obowiązuje strój wyjściowy, repertuar ogłoszony na stronie opery początkiem kwietnia.
  • biuro nie ponosi odpowiedzialności za repertuar oraz odwołane spektakle w Operze
  • kolejność zwiedzanych obiektów może ulec zmianie
  • w świątyniach obowiązuje strój zakrywający ramiona i kolana

Firma Usług Turystycznych i Pielgrzymkowych