Ogłoszenia Duszpasterskie - 17 grudnia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
III Niedziela Adwentu - 17 grudnia 2017r.

  1. Kończąc dziś rekolekcje adwentowe pragniemy serdecznie podziękować rekolekcjoniście, Ks. Arkadiuszowi Karczyńskiemu za trud głoszenia Słowa Bożego, świadectwo wiary i przygotowanie naszej wspólnoty na przyjście Bożej Dzieciny. Życzymy ks. obfitości łask od przychodzącego Pana, szczęśliwego Nowego Roku wielu sukcesów w pracy duszpasterskiej i pokoju w pokonywaniu przeciwności każdego dnia. Szczęść Boże.
  2. Dziś na Rynku Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Słomniki organizuje spotkanie pod hasłem: „Podzielmy się świętami" w godzinach od 15.00 - 19.30. Przed Kościołem w ramach kiermaszu ciast będzie przeprowadzona kwesta na przeszczep komórek macierzystych Patrycji oraz na rehabilitację dla Basi, jak i w trakcie spotkania.
  3. Jutro nawiedzanie obłożnie chorych od godz. 14.00. - prosimy zgłaszać obłożnie chorych w zakrystii.
  4. W przyszłą niedzielę przypada wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i 12.00. Nie będzie Mszy św. popołudniowej o godz.17.00. W czasie Mszy Św. o godz. 10.30 będziemy się modlić o Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla Ks. Adama w dniu jego imienin. Wieczorem zasiądziemy do tradycyjnej wieczerzy wigilijnej. Pamiętajmy w tym dniu o ludziach samotnych, opuszczonych, aby nikt nie oczekiwał sam na przyjście Pana.
  5. O północy rozpocznie się Msza św. zwana, Pasterką. W Dzień Bożego Narodzenia kolejna Msza św. będzie o godz. 9.00, a następne jak w każdą niedzielę.