Ogłoszenia Duszpasterskie - 24 grudnia

IV  Niedziela Adwentu  - 24  grudnia 2017r.

1. Dzisiaj wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00, 10.30 i 12.00. Nie będzie Mszy św. popołudniowej o godz.17.00. Wieczorem zasiądziemy do tradycyjnej wieczerzy wigilijnej. Pamiętajmy w tym dniu o ludziach samotnych, opuszczonych, aby nikt nie oczekiwał sam na przyjście Pana.
  2. O północy rozpocznie się Msza św. zwana, Pasterką. Przed Pasterką nowenna do Dzieciątka Jezus. Kolejna Msza św. w Dzień Bożego Narodzenia  będzie o godz. 9.00, a następne jak w każdą niedzielę.
  3. We wtorek Uroczystość Św. Szczepana, pierwszego męczennika. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Ofiary składane w tym dniu na tacę, przeznaczone są na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  4. W przyszłą niedzielę zakończenie roku kalendarzowego. Po Mszy św. o godz. 17.00 odbędzie się okolicznościowe nabożeństwo.
  5. W przedsionku Kościoła można jeszcze nabyć świece, Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.