Ogłoszenia Duszpasterskie - 31 grudnia

I Niedziela po Narodzeniu Pańskim
Święto Św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa 31 XII 2017 r.

1. Dzisiaj zakończenie roku kalendarzowego, o godz. 17.00 Msza św., wystawienie Najświętszego Sakramentu i okolicznościowe modlitwy.
  2. Jutro rozpoczynamy Nowy 2018 r., czcimy Świętą Bożą Rodzicielkę Maryję i modlimy się o pokój na świecie. Msze Św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę.
  3. We wtorek wspomnienie Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.
  4. W czwartek I miesiąca modlimy się o powołania do służby Bożej. Po Mszy Św. o godz. 17.00 litania do Św. Jana Pawła II i ucałowanie Jego Relikwii.
  5. W piątek I miesiąca Msza Św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa i nabożeństwo o godz. 6.30 i 17.00. Spowiedź od godz. 16.00.
  6. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze Św. będą odprawiane jak w każdą niedzielę. Modlimy się i wspomagamy materialnie pracujących na Misjach. Taca przeznaczona jest na potrzeby misji. W czasie każdej Mszy Św. błogosławieństwo kadzidła i kredy.
  7. W przyszłą niedzielę Msze Św. kończymy adoracją Najśw. Sakramentu, po Mszy Św. o godz 17.00 spotkanie dla rodziców, którzy w miesiącu styczniu pragną ochrzcić swoje dziecko.
  8. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy od 08 stycznia. Cały program jest w internecie i w "Glorii".