biały bus

Od 1 września 2022 r. kursuje nowy bus komunikacji publicznej na nowej linii Słomniki-Janikowice. Jest to kolejne połączenie komunikacji publicznej przyczyniające się do zmniejszenia wykluczenia komunikacyjnego w naszej gminie.

Przejazd busa odbywa się na trasie:

Słomniki Osiedle – Januszowice – Prandocin Wysiołek – Prandocin – Muniakowice – Janikowice OSP.

Przystanki:

Słomniki Osiedle – Słomniki PKP – Januszowice Strefa Rakreacji – Januszowice 7-ka – Prandocin Wysiołek Skrzyżowanie – Prandocin Kościół – Prandocin OSP – Prandocin Kapliczka – Prandocin Iły Skrzyżowanie – Muniakowice Centrum – Janikowice OSP – Janikowice OSP – Muniakowice Centrum – Prandocin Iły Skrzyżowanie – Prandocin Kapliczka – Prandocin OSP – Prandocin Kościół – Prandocin Wysiołek Skrzyżowanie – Prandocin Wysiołek 7-ka – Januszowice Strefa Rekreacji – Słomniki PKP – Słomniki Osiedle.

Linia ta jest kolejną odpowiedzią na zapotrzebowanie osób mających problem z dojazdem do głównych węzłów komunikacji zbiorowej.

Zachęcamy do korzystania z nowej linii komunikacji publicznej.

Jednorazowy bilet na całej trasie wynosi 2 zł.

Stosowane są również przewidziane przepisami ulgi w cenach biletów. Dodajmy, że bus jest przystosowany do obsługi osób z ograniczona sprawnością. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo licznie korzystać z tej oferty transportu.

Link do szczegółowych rozkładów jazdy komunikacji publicznej TUTAJ