Ogłoszenia duszpasterskie - 2 lutego

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
ŚWIĘTO  OFIAROWANIA PAŃSKIEGO
IV Niedziela  zwykła – 02 lutego  2020 r.

 

  1. Dzisiaj Święto Ofiarowania Pańskiego, w czasie  Mszy Św. o godz. 17.00  rodzice przekażą uroczyście dzieciom przygotowującym się do I Komunii Św. świecę, którą  otrzymały przy przyjęciu Sakramentu Chrztu Św. W czasie każdej Mszy Św. błogosławieństwo świec, jest to również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, ofiary składane dzisiaj  na tacę przeznaczone są na potrzeby zakonów kontemplacyjnych. Po Mszy Św. o godz. 17.00 spotkanie dla rodziców, którzy zamierzają w lutym ochrzcić swoje dziecko.                                    
  2. W środę wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
  3. W czwartek wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. Jest to pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania do służby Bożej, następnie będziemy się modlić słowami litanii do Św. Jana Pawła II, i będzie ucałowanie Jego Relikwii. Po Mszy Św. o godz. 17.00 na Sali parafialnej będzie spotkanie Koła Radia Maryja i Stowarzyszenia Rodzin Katolickich – zapraszamy!  
  4. W piątek, I  miesiąca Msza Św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa i nabożeństwo o godz. 6.30 i 17.00, spowiedź od godz. 16.00. Adoracja do godz. 19.00.