Rycerstwo Niepokalanej w Parafii Bożego Ciała w Słomnikach

Niepokalana NMPUroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - 08 grudnia 2016 roku -  to historyczna data dla naszej parafii. W tym dniu zawiązała się Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej.

Wraz z ks. Łukaszem Snochem opiekunem duchowym wspólnoty, 20 osób złożyło przyrzeczenie przed obrazem Matki Bożej Słomnickiej i odmówiło akt poświęcenia się Najświętszej Maryi Pannie Niepokalanej.

Pogłębiamy swoją wiarę na  spotkaniach w drugą sobotę każdego miesiąca w domu parafialnym (oczywiście każdy w miarę swoich możliwości). Uczestniczymy również w  Nabożeństwie Wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi w pierwsze  soboty miesiąca o godz. 7 w naszej świątyni. Moderatorką grupy jest Justyna Mędrala.

Zapraszamy na spotkania osoby zainteresowane Wspólnotą Rycerstwa Niepokalanej.

Szczegółowe informacje na temat Rycerstwa Niepokalanej i jego założyciela św. Maksymiliana Marii Kolbego można znaleźć na stronie:

www.niepokalanow.pl

Ewa Warda-Kaszuba